Potrebujete chladiace alebo mraziace zariadenie len na krátky čas? Máme riešenie!

Ponúkame na prenájom chladničky a mrazničky.
Cena prenájmu je 20 €/deň. Cena prepravy nie je zahrnutá v cene.

O podrobnostiach sa informujte telefonicky alebo e-mailom.
Tel: 0911 277 482
E-mail: info@tcslovakia.com

Vážený partner,
v závislosti od aktuálne meniacich sa cien dodávateľov sa môžu meniť predajné ceny. Pri každej Vašej objednávke Vám ceny preveríme a potvrdíme.
Ďakujeme za pochopenie.

 

Výroba

Výroba

Skupina TC sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení od roku 1986 a kladie veľký dôraz na ich kvalitu. Naše výrobky je  možno nájsť po celej Európe. Vďaka domácej výrobe sa vieme flexibilne prispôsobiť všetkým Vašim požiadavkám. Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov od navrhovania cez výber materiálov až po montáž. Naše produkty sú vyrobené s najvyššou kvalitou za dostupné ceny.

Viac o výrobe

Obchod

Obchod

Cieľom našej spoločnosti, mimo dodávania vlastných produktov, je aj zabezpečenie kompletného gastro vybavenia a  chladiaciach jednotiek do reštaurácií, pivární, vinární, maloobchodov s potravinami, obchodných reťazcov a profesionálnych kuchýň. Z  dôvodu poskytnutia komplexnej ponuky zákazníkovi, popri našej produkcii chladičov piva, vitrínových chladničiek, laboratórnych  chladiacich zariadení, ponúkame zhruba 3000 zariadení od iných výrobcov. Vďaka širokému sortimentu a profesionálnemu  odbornému poradenstvu dokážeme nájsť najvhodnejšiu alternatívu pre obchodného partnera. Obchodné a logistické stredisko v Budapešti, ktoré je zároveň centrálnou bázou skupiny TC, koordinuje výrobu, pobočky, ďalší  odpredaj ako aj zásobovanie náhradnými dielmi. Vo výstavných miestnostiach v jednotlivých krajinách majú zákazníci možnosť  zakúpiť dopytované zariadenia. Úlohou logistiky je zaistenie optimálnej funkčnosti jednotlivých skladov a zaistenie hladkého priebehu  regionálnych servisných sietí.

        Profesionálne chladiace zariadenia, gastronomické zariadenia a chladiace komory môžete kúpiť aj na lízing.

   

Viac o lízingu


Chladiace zariadenia

  Najväčšiu časť našej ponuky tvoria importované chladničky. Sú to predovšetkým vitrínové chladničky rôznych objemov,  ďalej veľkokuchynské chladničky z nehrdzavejúcej ocele, mraziace a chladiace boxy. Výrobky našej produkcie sú orientované na  spĺňanie potrieb tuzemskej klientely a požiadaviek daného trhu. V našich továrňach sme okrem výroby barových chladničiek vyvinuli  aj špeciálne chladiace zariadenia - automaty na mlieko, chladničky na krv a plazmu.

V našom sortimente je možné nájsť množstvo zariadení, ktoré sú nevyhnutné na prevádzkovanie reštaurácií, barov,  obchodov, bufetov, atď. Všetky produkty disponujú certifikátmi spĺňajúcimi podmienky HACCP a kvality ISO.

Výčapná technológia

  Pre zákazníkov z mnohých európskych krajín vyrábame podľa presných špecifikácií prietokové dochladzovače nápojov v podpultovom aj nadpultovom prevedení, špeciálne chladiče pre segment HORECA, samostatné chladiace jednotky a príslušenstvo k týmto zariadeniam.

  Spoločnosť DITL METAL s.r.o. sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre potravinársky priemysel a výrobou chladiacich jednotiek.

Náhradné diely

Na našich skladoch disponujeme všetkými náhradnými dielmi, ktoré zákazník potrebuje na bezchybný  chod zariadení. Dostupnosť dielov je krátkodobá, nakoľko centrálny sklad je v relatívne blízkej teritoriálnej vzdialenosti. Zákazníkom  vychádzame v ústrety s tým, že diely sme schopní doručiť aj vlastnými prepravcami alebo využitím poštových služieb.

Logistika

Logistika

Ak máte problém so skladovaním alebo prepravou, vieme Vám ponúknuť efektívne riešenie cez naše logistické služby. V našich skladových priestoroch ponúkame možnosť bezpečného skladovania. V prípade potreby zabezpečíme rýchlu a lacnú prepravu vlastnými nákladnými vozidlami.  Efektívnou organizáciou prepravy zaručujeme účinnosť. Informujte sa o cenových ponukách a nebudete sklamaný.

Viac o logistike

Servis

Servis

Poskytujeme rýchly a kvalitný servis, zabezpečený kvalifikovanými pracovníkmi v rámci celej SR. Okrem včasného  odstránenia porúch poskytujeme odborné poradenstvo počnúc zaškolením o obsluhe zariadenia, až po dodatočnú starostlivosť o  zákazníka. Keďže našou prioritou je spokojnosť zákazníka, v každom regióne máme servisnú pobočku, ktorá je flexibilná a klientovi  vždy k dispozícii. Na produkty platí záručný servis po dobu 1 alebo 2 roky.

Viac o servise

TC Slovakia

Slovensko

Thermotechnika Crown Cool, s.r.o

941 31 Dvory  nad Žitavou, Krajná 2620
Tel.: +421 911 277 482
+421 917 760 743
info@tcslovakia.com
www.tcslovakia.com

TC Bohemia

Česká republika

THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o.

Komenského 951, Újezd u Brna
Czech  Republic
Tel.: (+420) 544 224 326,
(+420) 544 229 478
obchod@tcbohemia.com
www.tcbohemia.com

TC Romania

Rumunsko

Crown Cool SRL

Toplita St. 155
Miercurea Ciuc, Harghita
Tel.: (+40) 366 101 550
Fax: (+40) 366 101 551
service@tcromania.com
www.tcromania.com

TC Hungary

Maďarsko

Thermotechnika Kft.
Thermotechnika Kereskedelmi Kft.
Crown Cool Kft.
Crown Foods Kft.

Sídlo

H-2800 Tatabánya, Csarnok u. 17.
Postacím: 1475 Budapest, Pf.: 139.
Tel.:(+36-34) 324-868
Fax: (+36-34) 324-075
thermotechnika@tchungary.com
www.tchungary.com

TC Serbia

Srbsko

Crown Cool d.o.o.

23325 Padej
Miloša Obilića 1a (Serbia)
Tel.: (+381) 63 1030 073
Fax: (+381) 63 1090 050
info@tcserbia.com
www.tcserbia.com

TC Croatia

Chorvátsko

Crown Cool d.o.o.

Kralja Petra Svačića 130,
31 300 Beli Manastir
Tel.: (+385) 31 700 690
Fax:  (+385) 31 704 044
tc@tccroatia.com
www.tccroatia.com


 
gallery

GALÉRIA PRODUKTOV

 

REFERENCIE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Viac

NOVINKY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber newsletteru pre najnovšie správy, akcie!
So zadaním mojej emailovej adresy súhlasím, aby Thermotechnika Crown Cool, s.r.o. s cieľom vytvorenia všeobecnej štatistiky
sledovala moju aktivitu v rámci newsletterov, ktoré budem dostávať na zadanú emailovú adresu (napr. otvorenie správy, kliknutie).