Potrebujete chladiace alebo mraziace zariadenie len na krátky čas? Máme riešenie!

Ponúkame na prenájom chladničky a mrazničky.
Cena prenájmu je 20 €/deň. Cena prepravy nie je zahrnutá v cene.

O podrobnostiach sa informujte telefonicky alebo e-mailom.
Tel: 0911 277 482
E-mail: info@tcslovakia.com

Vážený partner,
v závislosti od aktuálne meniacich sa cien dodávateľov sa môžu meniť predajné ceny. Pri každej Vašej objednávke Vám ceny preveríme a potvrdíme.
Ďakujeme za pochopenie.

 

Chladiace a mraziace komory

Spoločnosť THERMOTECHNIKA CROWN COOL, s.r.o. vyrába a distribuuje výhradne vysokokvalitné zariadenia. Naše chladiace komory v plnom rozsahu vyhovujú súčasným požiadavkám na zabezpečenie kvality HACCP a ISO. Naša spoločnosť sa zaoberá plánovaním a inštaláciou rôznych typov chladiacich komôr. Oblasti použitia sú veľmi všestranné. V oblasti reštaurácií, pohostinstiev, predaja potravín, potravinárskeho priemyslu, poľnohospodárstva a chemického priemyslu sme navrhli a implementovali chladiace komory.

Podľa najnovších trendov sa čoraz viac ľudí rozhodne pre chladiacu komoru. Preto Vám predstavíme aké výhody prinášajú chladiace komory - na rozdiel od iných chladiacich zariadení.

JEDINEČNOSŤ
Každá jedna chladiaca komora je vyrobená a prispôsobená Vašim potrebám svojimi rozmermi aj výkonom. Dodatočne sa dá rozšíriť a existujú aj mobilné verzie.
PRESNOSŤ Kvôli montážu na mieste sa panely výrabajú s maximálnou rozmerovou presnosťou, dokonale presnými spojmi a maximálnym využitím priestoru.
CENA Konštrukčné a mechanické prvky chladiacich komôr vyberáme najefektívnejším spôsobom od dodávateľov, takto zaručujeme vysokú kvalitu za najlepšiu cenu.
TEPELNÁ IZOLÁCIA Vďaka PUR/PIR panelom je tepelná izolácia chladiacej komory vysoko efektívna, spoje sú bez tepelných mostíkov, čo znamená významné úspory nákladov.
SPOĽAHLIVÁ TECHNOLÓGIA Náš tím profesionálnych inžinierov chladiacej techniky pracuje na každej chladiacek komore samostane, aby našim zákazníkom poskytli najlepšie riešenie. Vďaka unikátnemu výrobnému procesu sú použité vždy najoptimálnejšie riešenia, najnovšie materiály a profesionálna technológia.
VYUŽITIE PRIESTORU Hmotnosť samotnej chladiacej komory je pomerne nízka. Pomocou montážnych technológií nie je problém postaviť komory s veľkým rozponom.
OPTIMALIZÁCIA Spoľahlivé a efektívne spojenie konštrukčných prvkov zariadenia a samotnej chladiacej komory s najvyššou účinnosťou.
VARIABILITA Pre rôzne účely chladiacej komory môžu byť panely nerezové alebo s lakovanou povrchovou úpravou v rôznych RAL farbách, s rovným, mikroprofilovým alebo rebrovaným povrchom. Inštaluje sa profesionálna technológia, ktorá umožňuje priebežné monitorovanie a je optimálna pre svoje účely.
ÚSPORA ENERGIE, RÝCHLA NÁVRATNOSŤ Nižšie investičné náklady a energetická účinnosť umožňujú rýchlejšiu návratnosť. Okrem tepelnej izolácie aj iné faktory pomáhajú znížiť náklady na elektrickú energiu: vysoký stupeň automatizácie, digitálny ukazovateľ teploty, inteligentné riešenia, energeticky úsporné vnútorné LED osvetlenie. Použitím výmenníka tepla môže byť odobraté teplo z chladničky využité napríklad na vykurovanie iných miestností.
ĽAHKÉ ČISTENIE Vnútro chladničky je bez ostrých rohov, s domácimi čistiacimi prostriedkami sa dá ľahko čistiť.

 

REFERENCIE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Viac

NOVINKY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber newsletteru pre najnovšie správy, akcie!
So zadaním mojej emailovej adresy súhlasím, aby Thermotechnika Crown Cool, s.r.o. s cieľom vytvorenia všeobecnej štatistiky
sledovala moju aktivitu v rámci newsletterov, ktoré budem dostávať na zadanú emailovú adresu (napr. otvorenie správy, kliknutie).