euroleasing kalkulačka splátok

Potrebujete chladiace alebo mraziace zariadenie len na krátky čas? Máme riešenie!

Ponúkame na prenájom nasledujúce modely: LG-350X, LSC-352BW, USS 374 DTKLE, WD 330Y
Cena prenájmu je 20 €/deň. Cena prepravy nie je zahrnutá v cene.

Ponúkame na prenájom aj chladiarenský príves s rozmermi š 1700 x h 3400 x v 1900 mm, vonkajšia dĺžka 5500 mm, objem 12 m3. Cena prenájmu je 200 € bez DPH (doba prenájmu cca. 4 dni + prepravné náklady).

O podrobnostiach sa informujte telefonicky alebo e-mailom.
Tel: 0911 277 482
E-mail: info@tcslovakia.com

 

Správy

Liebherr

8.4.2021 - Ak máte na kvalitu a ergonómiu spotrebičov vysoké nároky, tak práve Liebherr je značka pre Vás. Jej produkty sú charakteristické inovatívnymi technológiami a energetickou úspornosťou -to všetko zabalené do krásneho dizajnu. Pozrite sa na širokú ponuku chladničiek, mrazničiek a vinoték tejto TOP značky.

Viac
sudy dolium

Jednorázové nevratné plastové sudy Dolium teraz aj v 12,5 l preve...

12.6.2020 - NOVINKA! Prečo si vybrať 12,5 l jednorázové plastové sudy DOLIUM? sú vhodné pre prémiové značky nápojov sú vhodné pre nápoje s nižšou spotrebou sú vhodné do limitovaných priestorov je u nich menšie riziko straty nevyčepovaného nápoje Stále ale majú rovnaké výhody ako ich objemovo väčšie verzie, a to: s...

Viac
 

REFERENCIE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Viac

NOVINKY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber newsletteru pre najnovšie správy, akcie!
So zadaním mojej emailovej adresy súhlasím, aby Thermotechnika Crown Cool, s.r.o. s cieľom vytvorenia všeobecnej štatistiky
sledovala moju aktivitu v rámci newsletterov, ktoré budem dostávať na zadanú emailovú adresu (napr. otvorenie správy, kliknutie).