euroleasing kalkulačka splátok

Potrebujete chladiace alebo mraziace zariadenie len na krátky čas? Máme riešenie!

Ponúkame na prenájom nasledujúce modely: LG-350X, LSC-352BW, USS 374 DTKLE, WD 330Y
Cena prenájmu je 20 €/deň. Cena prepravy nie je zahrnutá v cene.

Ponúkame na prenájom aj chladiarenský príves s rozmermi š 1700 x h 3400 x v 1900 mm, vonkajšia dĺžka 5500 mm, objem 12 m3. Cena prenájmu je 200 € bez DPH (doba prenájmu cca. 4 dni + prepravné náklady).

O podrobnostiach sa informujte telefonicky alebo e-mailom.
Tel: 0911 277 482
E-mail: info@tcslovakia.com

 

Výroba

Skupina TC sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení od roku 1986 a kladie veľký dôraz na ich kvalitu. Naše výrobky je možno nájsť po celej Európe.

Naše produkty môžu byť rozdelené do dvoch hlavných skupín. Jedna skupina sú prietokové chladiace jednotky. Väčšiu časť prietokových chladičov tvoria chladiče piva, menšiu časť tvoria výrobníky sódy.

Ďalšia veľká skupina chladiacich zariadení sú chladiace vitríny, ktoré tvorí veľmi široký sortiment výrobkov od 18 litrových až po 1200 litrové vitríny. Tieto zariadenia sú zvyčajne vybavené kompresorom  s výnimkou tých najmenších, ktoré disponujú termoelektrickým chladením. Pri vytvorení  interiéru a exteriéru chladiacich zariadení vyberáme z rôznych materiálov, napríklad sa používa nerezová ocel s povrchovou úpravou alebo poplastovaný plech.

Pri výrobe produktov kladieme dôraz na výber materiálov, ktoré majú byť recyklovateľné pre zníženie negatívneho dopadu na životné prostredie.

Pri technologickom postupe sa snažíme minimalizovať emisiu škodlivých látok a pracovať s najlepšou energetickou účinnosťou , aby sme chránili životné prostredie.

Široká škála vitrín je dostupná pre obchody, pohostinstvá a a pre zariadenia zdravotnej starostlivosti.

Naše zdravotnícke chladničky – na krv a plazmu, spĺňajú najprísnejšie požiadavky,  umožnia digitálne a manuálne uloženie, spracovanie a archiváciu dát o teplotných hodnotách v chladiacom zariadení.

Pre zákazníkov z mnohých európskych krajín vyrábame podľa presných špecifikácií prietokové dochladzovače nápojov v podpultovom aj nadpultovom prevedení, špeciálne chladiče pre segment HORECA, samostatné chladiace jednotky a príslušenstvo k týmto zariadeniam.

Vlastný produkt
TC-BB-2GDR | barová chladnička s dvomi sklenenými dverami

TC-BB-2GDR | barová chladnička s dvomi sklenenými dverami

Cena bez DPH: 999,00 EUR

Cena s DPH: 1 198,80 EUR

Vlastný produkt
TC BB2GD | Barová chladnička s dvomi sklenenými dverami

TC BB2GD | Barová chladnička s dvomi sklenenými dverami

Cena bez DPH: 1 296,00 EUR

Cena s DPH: 1 555,20 EUR

 

REFERENCIE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Viac

NOVINKY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber newsletteru pre najnovšie správy, akcie!
So zadaním mojej emailovej adresy súhlasím, aby Thermotechnika Crown Cool, s.r.o. s cieľom vytvorenia všeobecnej štatistiky
sledovala moju aktivitu v rámci newsletterov, ktoré budem dostávať na zadanú emailovú adresu (napr. otvorenie správy, kliknutie).