Potrebujete chladiace alebo mraziace zariadenie len na krátky čas? Máme riešenie!

Ponúkame na prenájom chladničky a mrazničky.
Cena prenájmu je 20 €/deň. Cena prepravy nie je zahrnutá v cene.

O podrobnostiach sa informujte telefonicky alebo e-mailom.
Tel: 0911 277 482
E-mail: info@tcslovakia.com

Vážený partner,
v závislosti od aktuálne meniacich sa cien dodávateľov sa môžu meniť predajné ceny. Pri každej Vašej objednávke Vám ceny preveríme a potvrdíme.
Ďakujeme za pochopenie.

 

Výroba

Skupina TC sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení od roku 1986 a kladie veľký dôraz na ich kvalitu. Naše výrobky je možno nájsť po celej Európe.

Naše produkty môžu byť rozdelené do dvoch hlavných skupín. Jedna skupina sú prietokové chladiace jednotky. Väčšiu časť prietokových chladičov tvoria chladiče piva, menšiu časť tvoria výrobníky sódy.

Ďalšia veľká skupina chladiacich zariadení sú chladiace vitríny, ktoré tvorí veľmi široký sortiment výrobkov od 18 litrových až po 1200 litrové vitríny. Tieto zariadenia sú zvyčajne vybavené kompresorom  s výnimkou tých najmenších, ktoré disponujú termoelektrickým chladením. Pri vytvorení  interiéru a exteriéru chladiacich zariadení vyberáme z rôznych materiálov, napríklad sa používa nerezová ocel s povrchovou úpravou alebo poplastovaný plech.

Pri výrobe produktov kladieme dôraz na výber materiálov, ktoré majú byť recyklovateľné pre zníženie negatívneho dopadu na životné prostredie.

Pri technologickom postupe sa snažíme minimalizovať emisiu škodlivých látok a pracovať s najlepšou energetickou účinnosťou , aby sme chránili životné prostredie.

Široká škála vitrín je dostupná pre obchody, pohostinstvá a a pre zariadenia zdravotnej starostlivosti.

Naše zdravotnícke chladničky – na krv a plazmu, spĺňajú najprísnejšie požiadavky,  umožnia digitálne a manuálne uloženie, spracovanie a archiváciu dát o teplotných hodnotách v chladiacom zariadení.

Pre zákazníkov z mnohých európskych krajín vyrábame podľa presných špecifikácií prietokové dochladzovače nápojov v podpultovom aj nadpultovom prevedení, špeciálne chladiče pre segment HORECA, samostatné chladiace jednotky a príslušenstvo k týmto zariadeniam.

Vlastný produkt
TC BB2GDR | Barová chladnička s dvomi sklenenými dverami (bez agregátu)

TC BB2GDR | Barová chladnička s dvomi sklenenými dverami (bez agregátu)

Cena bez DPH: 1 059,00 EUR

Cena s DPH: 1 270,80 EUR

Vlastný produkt
TC BB2GD | Barová chladnička s dvomi sklenenými dverami (s agregátom)

TC BB2GD | Barová chladnička s dvomi sklenenými dverami (s agregátom)

Cena bez DPH: 1 191,00 EUR

Cena s DPH: 1 429,20 EUR

 

REFERENCIE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Viac

NOVINKY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber newsletteru pre najnovšie správy, akcie!
So zadaním mojej emailovej adresy súhlasím, aby Thermotechnika Crown Cool, s.r.o. s cieľom vytvorenia všeobecnej štatistiky
sledovala moju aktivitu v rámci newsletterov, ktoré budem dostávať na zadanú emailovú adresu (napr. otvorenie správy, kliknutie).