Potrebujete chladiace alebo mraziace zariadenie len na krátky čas? Máme riešenie!

Ponúkame na prenájom chladničky a mrazničky.
Cena prenájmu je 20 €/deň. Cena prepravy nie je zahrnutá v cene.

O podrobnostiach sa informujte telefonicky alebo e-mailom.
Tel: 0911 277 482
E-mail: info@tcslovakia.com

Vážený partner,
v závislosti od aktuálne meniacich sa cien dodávateľov sa môžu meniť predajné ceny. Pri každej Vašej objednávke Vám ceny preveríme a potvrdíme.
Ďakujeme za pochopenie.

 
 
   
     

Lízing: Zaostrené na malé a stredné podniky

lízing
 
       

GRENKE ®

THERMOTECHNIKA CROWN COOL,s.r.o. ponúka možnosť zakúpenia chladiacich zariadení s leasingovou spoločnosťou GRENKE ®.   (www.grenke.sk)

      

Cieľom spoločnosti GRENKE je podporovať malých a stredných európskych podnikateľov. Poskytujeme finančné služby prispôsobené špecifickým potrebám a príležitostiam tohto sektora a usilujeme sa byť našim zákazníkom spoľahlivým partnerom.

Spoločnosť GRENKE umožňuje malým a stredným podnikom jednoduchý nákup potrebných zariadení na leasing, vďaka čomu nemusia viazať svoje cenné kapitálové zdroje.

Usilujeme sa vytvárať kvalitné dlhodobé obchodné vzťahy pričom ku každému z nich pristupujeme s maximálnou pozornosťou bez ohľadu na to, či sa jedná o našich partnerov z radov dodávateľov alebo zákazníkov. Uvedomujeme si, že pred každým z našich partnerov a zákazníkov stoja jedinečné výzvy. Ponúkame riešenia týchto výziev založené na odbornosti, odhodlaní, transparentnosti, objektivite a úprimnosti.

Naše riešenia sú prispôsobené vašim reálnym požiadavkám dodávané dôležitou osobnou starostlivosťou a poradenstvom. Sme nezávislí od výrobcov aj bánk a ponúkame podmienky financovania, ktoré vám dávajú maximálnu flexibilitu.

Kontaktujte nás:

GC Leasing Slovensko s.r.o.
- GRENKE Franchise -
City Busniess Center I.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava

tel.: 02 50 204 704
e-mail: sluzby@grenke.sk

     

EUROLEASING SK

Zabezpečujeme pre podnikateľské subjekty financovanie našich zariadení prostredníctvom spoločnosti EUROLEASING SK od 500 EUR do 50.000 EUR bez DPH.

      

Spoločnosť EUROLEASING SK s.r.o. bola založená ako dcérska spoločnosť spoločnosti EUROLEASING CZ s.r.o. (20 rokov na trhu), ktorá je najväčším poskytovateľom krátkodobého financovania pre podnikateľov v Českej republike s viac ako 12.500 spokojných klientov a realizovanými obchodmi za viac ako 225 mil. € (www.euroleasingcz.sk).

Prečítajte si viac o produktoch a výhodách financovania: Stiahnuť

euroleasingcz logo

Kontaktujte nás:

EUROLEASING SK s.r.o.
Kopčianská 10
851 01 Bratislava

tel.: +421 948 441 544
web: www.euroleasingcz.sk

   
 
 

REFERENCIE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Viac

NOVINKY A AKTUÁLNE INFORMÁCIE

Prihláste sa na odber newsletteru pre najnovšie správy, akcie!
So zadaním mojej emailovej adresy súhlasím, aby Thermotechnika Crown Cool, s.r.o. s cieľom vytvorenia všeobecnej štatistiky
sledovala moju aktivitu v rámci newsletterov, ktoré budem dostávať na zadanú emailovú adresu (napr. otvorenie správy, kliknutie).